Vyhľadať
Close this search box.

SI VINO

O NÁS

„Si Vino je synonymom kvality, dôvery a inovácií v oblasti vína a prosecca.“

Sme hrdí na to, že svojim zákazníkom vieme poskytnúť kvalitné prosecco a víno, ktoré odráža bohatú tradíciu a umenie vinárstva.

Každá fľaša, ktorú ponúkame je starostlivo vybraná a predstavuje dedičstvo spojené s vášňou, ktoré sa vkladajú do výroby autentických a nezabudnuteľných produktov.

Naše partnerstvá s lokálnymi producentmi a záväzok k excelentnosti znamenajú, že každý pohár je oslavou jedinečných chutí, ktoré prináša každá úroda.

Naša kolekcia

Naše vína

Naša kolekcia zahrňuje široké spektrum, od tradičných klasík po moderné skvosty, od malých boutique viníc až po medzinárodne uznávané značky. Každé víno v našej ponuke prechádza prísnym výberom, ktorý zaručuje jeho kvalitu, pôvod a jedinečnosť. Ponorte sa do sveta, kde sa spájajú rôzne chute, arómy a príbehy, ktoré zanechajú nezabudnuteľný dojem.

spojenie znalostí

Ako sme začali

V roku 2008, v srdci rušného európskeho mesta, sa stretli dvaja mladí študenti, Peter a Massimo, počas svojho semestra na Erasmus Exchange Programme.

Ako roky plynuli ich priateľstvo prerástlo do spoločného biznisu s vínom a proseccom.

V roku 2022, počas jednej z rodinných návštev, sa obaja zhodli, že na Slovensku chýba pravé talianske prosecco a kvalitné talianske vína. Spojením znalostí o slovenskom trhu a kontaktov v talianskom vinárskom priemysle sa začal rodiť ich spoločný podnik.

Vášeň

Vytvorenie silnej značky

Vytvorenie silnej značky založenej na priateľstve, dôvere, spoločnej vášni pre kvalitné a unikátne víno a prosecco. Najväčšou vášňou je ponúknutie autentického a osobného zážitku pre svojich zákazníkov.